IRtech Sp. z o.o.

ul. Wyżynna 8H, 30-617 Kraków

Tel.: 12 267 37 74
Fax.: 12 268 11 81

e-mail: info@irtech.pl

IRtech Sp. z o.o.

Firma IRtech powstała na początku 2016 roku na bazie prowadzonej dotychczas działalności jednoosobowej rozpoczętej w 2003 roku.

Początkowo firma nastawiona była na sprzedaż i dostawy pirometrów, skanerów liniowych i w późniejszym terminie także kamer termowizyjnych produkowanych przez firmę Raytek. W 2008 roku firma nawiązała współpracę i została dystrybutorem w Polsce firmy Ahura Scientific, która wprowadziła do sprzedaży pierwszy, przenośny spektrometr Ramana przeznaczony dla rynku farmaceutycznego i kosmetycznego. W późniejszym terminie do oferty dołączył pierwszy, miniaturowy przenośny spektrometr FT-IR, który do dziś jest jedną z najmniejszych i najbardziej kompaktowych konstrukcji na rynku spełniającą rygorystyczne normy militarne dotyczące warunków przechowywania i użytkowania.

Oferta firmy jest systematycznie poszerzana z uwzględnieniem głównie rozwiązań niestandardowych niedostępnych w ofertach dużych producentów sprzętu analitycznego. Jeśli szukasz wyjątkowego rozwiązania niedostępnego w standardowych ofertach zapraszamy do kontaktu z nami.

Skontaktuj się z nami